HAKKIMIZDA

Giem Güvenlik 2000 yılında, Alarm Sistemleri ve Kamera (CCTV) Sistemleri başta olmak üzere; Görüntülü Kapı Telefonları (İnterkom Sistemleri), Geçiş Kontrol Sistemleri ve Yangın İhbar Sistemleri gibi tüm Elektronik Güvenlik Koruma Sistemleri konularında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş aşamasında bölgesindeki Alarm Merkezi eksikliğini görmüş, Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgelerinin ilk Alarm Merkezini faaliyete geçirmiştir.

Giem Güvenlik abonelerine verdiği Alarm İzleme Merkezi hizmetini bölgesindeki diğer güvenlik firmalarının da müşterilerine verebilmesini sağlayacak teknolojik altyapıyı kurmuş, bu anlamda diğer güvenlik firmalarına destek olarak, Gaziantep’ te güvenlik sektörünün gelişmesinde ve Alarm Merkezi anlayışının yerleşmesinde önemli rol almıştır.

Kuruluşundaki genç ve tecrübeli kadroyu koruyarak, güçlendirerek, geliştirerek yaptığı işin sorumluluğunun ve öneminin bilincinde olan Giem Güvenlik, sadece kendi bölgesinde değil tüm Türkiye’ de sektörünün en iyileri ile iş birliğini sürdürerek bölgesinde güvenlik hizmetleri standartlarını belirleyen firma olmaya devam etmektedir.

Giem Güvenlik Ekip