Kartlı Geçiş Sistemleri

Giem Güvenlik Kartlı Geçiş Sistemleri

Çağdaş yönetimlerin en önemli yönetim araçlarından biri olan ve gerek işletmenin genel anlamı ile giriş ve çıkışların denetimini sağlamaya , gerekse verimlilik artışına hizmet eden Geçiş Kontrol Sistemleri günümüz teknolojisinde çok üstün özellikler kazanmıştır.

Artık üretim yapan fabrikalarda, iş merkezlerinde ve benzer büyük binalarda kontrol imkanı zorlaştığı için geçiş kontrol sistemleri kaçınılmaz bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Bir kapıdan çok kapılı uygulamalara, bir binadan çok binalı işletmelerin ortak çalışmasına kadar uygulama imkanı bulan bu sistemler hem işletme güvenliğini sağlamakta hem de giriş çıkış yapan kişileri takip edilebilmekte ve bu bilgiler sistemde ortak değerlendirmeye alınabilmektedir. Sistem bir bina içinde birçok kapıyı aynı güvenlik şemsiyesi altında koruyabildiği gibi birden fazla binayı modemlerle haberleşerek aynı sistemmiş gibi tek bir PC den kontrol imkanı bulunmaktadır.

Sistem raporlama özelliği ile kişi ve zaman bazında istenilen her çeşit bilgi yazılı olarak çıkış alınabilmektedir. Raporlama tipi isteğe ve amaca göre olmaktadır.

kartlı geçiş sistemleri

kartlı kapı sistemleri

geçiş kontrol sistemleri

kartlı geçiş sistemi


kartlı geçiş sistemleri,
kartlı geçiş sistemi fiyatları,
giriş kontrol sistemleri,
kartlı kapı sistemleri,
geçiş kontrol sistemleri,
kartlı kapı,
akıllı kart geçiş sistemi fiyatı,
kapı geçiş sistemleri,
kartlı kapı kilit sistemleri,
kartlı kapı açma sistemleri,
kartlı kapı geçiş sistemleri fiyatları,
personel kartlı geçiş sistemi,
kartlı kapı otomatiği,
kartlı geçiş sistemi,
kartlı geçiş kontrol sistemleri,
kartlı giriş sistemi